Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*CHARDONNAY RADOVAN 0.75L SUHO -6/1-

Proizvođač: Radovan Franko
Šifra: 270017
14,59€
1l = 19,45€
bez troškova dostave
Cijena na dan 4.7.2025. 14,39€
i h
Podaci o proizvodu
Boja Bijelo
Grad Višnjan
Kakvoća KV
Napomena sadrži sulfite
Podregija Istra
Regija Primorska Hrvatska
Slador suho
Sorta Chardonnay
Tip pića Vino
Vinogorje Zapadna Istra
Zemlja Hrvatska
Dobavljač Radovan Franko
Berba 2019
Alkohol vol.% 13%
Litara 0.75L
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of N-*PIVO MEDVEDGRAD 0.50L ZLATNI MEDVJED -20/1-

N-*PIVO MEDVEDGRAD 0.50L ZLATNI MEDVJED -20/1-

1,79€
1l = 3,58€
Cijena na dan 2.5.2025. 1,79€
Picture of *PIVO CRAFTER'S GLIDER 0.50L -20/1-  5%ALC PILSNER BOCA

*PIVO CRAFTER'S GLIDER 0.50L -20/1- 5%ALC PILSNER BOCA

2,19€
1l = 4,38€
Cijena na dan 2.5.2025. 2,19€
Picture of *PIVO CRAFTER'S ESCAPE 0.50L -20/1-  5%ALC ENGLISH IPA BOCA

*PIVO CRAFTER'S ESCAPE 0.50L -20/1- 5%ALC ENGLISH IPA BOCA

2,19€
1l = 4,38€
Cijena na dan 2.5.2025. 2,19€
Picture of *MALVAZIJA RADOVAN ISTARSKA 2025 0.75L . SUHO ZOI -6/1-

*MALVAZIJA RADOVAN ISTARSKA 2025 0.75L . SUHO ZOI -6/1-

14,39€
1l = 19,19€
Cijena na dan 12.5.2025. 14,39€