Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*LIKER KILLEPITSCH 0,70L 42% 6/1

Proizvođač: Killepitsch
Šifra: 451097
19,99€
1l = 28,56€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 16,99€
i h
Podaci o proizvodu
Alkohol vol.% 42%
Sorta Liker
Tip pića Žestoka alkoholna pića
Zemlja Njemačka
Litara 0.70L
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of N-*PJENUŠAC CAVA FREIXENET CARTA NEVADA 0.75L ZOI SEMI SEC -6/1-

N-*PJENUŠAC CAVA FREIXENET CARTA NEVADA 0.75L ZOI SEMI SEC -6/1-

7,99€
1l = 10,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 9,29€
Picture of N-*GRAŠEVINA ĐAKOVAČKA 0.75L KV SUHO 2025 -6/1-

N-*GRAŠEVINA ĐAKOVAČKA 0.75L KV SUHO 2025 -6/1-

5,49€
1l = 7,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 4,99€
Picture of *GRAŠEVINA KRAUTHAKER MITROVAC 2025 0.75L ZOI SUHO  -6/1-

*GRAŠEVINA KRAUTHAKER MITROVAC 2025 0.75L ZOI SUHO -6/1-

15,99€
1l = 21,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 15,99€
Picture of N-*CABERNET SAUVIGNON KORLAT 0.75L VRH SUHO 2023 -6/1-

N-*CABERNET SAUVIGNON KORLAT 0.75L VRH SUHO 2023 -6/1-

15,29€
1l = 20,39€
Cijena na dan 2.5.2025. 15,09€