Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

N-*MALVAZIJA SELEKCIJA KOZLOVIĆ 0.75L ZOI SUHO 2023

Proizvođač: Kozlović Gianfranco
Šifra: 270002
26,59€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 26,54€
i h
Podaci o proizvodu
Alkohol vol.% 13%
Napomena Sadrži sulfite
Dobavljač Dimed-Kozlović
Zemlja Hrvatska
Tip pića Vino
Sorta Malvazija
Slador suho, Suho
Regija Kontinentalna Hrvatska, Primorska Hrvatska
Podregija Istra
Vinogorje Zapadna Istra
Kakvoća ZOI, ZOI
Boja Bijelo
Berba 2017, 2021, 2022
Litara 0.75L
Tip Vino domaće
Drzava Hrvatska
Alkohol 14
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of N-*PIVO KARLOVAČKO 0.33L -24/1-  LIMENKA

N-*PIVO KARLOVAČKO 0.33L -24/1- LIMENKA

1,15€
1l = 3,48€
Cijena na dan 2.5.2025. 1,15€
Picture of *KRALJEVINA JAREC 0.75L KZP SUHO  -12/1-

*KRALJEVINA JAREC 0.75L KZP SUHO -12/1-

10,99€
1l = 14,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 7,99€
Picture of *CHARDONNAY WOODBRIDGE R. MONDAVI 0.75L ZP SUHO -6/1-

*CHARDONNAY WOODBRIDGE R. MONDAVI 0.75L ZP SUHO -6/1-

12,99€
1l = 17,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 12,99€
Picture of N-*POŠIP SUR LIE KRAJANČIĆ 0.75L ZOI SUHO 2023

N-*POŠIP SUR LIE KRAJANČIĆ 0.75L ZOI SUHO 2023

34,50€
1l = 46,00€
Cijena na dan 3.6.2025. 34,50€