Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*MALVAZIJA NERA TOMAZ 0.75L VRH SUHO 2024 -6/1-

Proizvođač: Tomaz
Šifra: 272407
27,99€
1l = 37,32€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 25,69€
i h
Podaci o proizvodu
Alkohol vol.% 14%
Litara 0.75L
Napomena sadrži sulfite
Zemlja Hrvatska
Sorta Malvazija
Slador suho, Suho
Regija Primorska Hrvatska
Podregija Istra
Vinogorje Centralna Istra, Zapadna Istra
Tip pića Vino
Kakvoća VRH, KZP, VRH
Boja Crno, Bijelo
Tip Vino domaće
Drzava Hrvatska
Alkohol 14
Berba 2024
Ključne riječi proizvoda
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of *PIVO MEDVEDGRAD 0.50L VRAGEC -20/1-  4.8%ALC SESSION IPA

*PIVO MEDVEDGRAD 0.50L VRAGEC -20/1- 4.8%ALC SESSION IPA

2,99€
1l = 5,98€
Cijena na dan 2.5.2025. 2,69€
Picture of *MALVAZIJA DEŠKOVIĆ 0,75L 2025 ZOI SUHO

*MALVAZIJA DEŠKOVIĆ 0,75L 2025 ZOI SUHO

11,84€
1l = 15,79€
Cijena na dan 2.5.2025. 11,84€
Picture of *PLAVAC MALI KORTA KATARINA 14,5% 0.75L VRH SUHO 2018 -6/1-

*PLAVAC MALI KORTA KATARINA 14,5% 0.75L VRH SUHO 2018 -6/1-

26,29€
1l = 35,05€
Cijena na dan 2.5.2025. 25,99€
Picture of *VUGAVA VIŠKA LIPANOVIĆ 0.75 ZOI SUHO 2025 -6/1-

*VUGAVA VIŠKA LIPANOVIĆ 0.75 ZOI SUHO 2025 -6/1-

14,69€
1l = 19,59€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,69€