Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

MERLOT LAGUNA BIB 3L KV SUHO 20230 -6/1-

Proizvođač: Agrolaguna
Šifra: 243111
14,72€
1l = 4,91€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 14,72€
i h
Podaci o proizvodu
Boja Crno
Grad Poreč
Kakvoća KV, KV
Napomena sadrži sulfite
Podregija Istra, Podunavlje
Regija Primorska Hrvatska, Kontinentalna Hrvatska
Slador suho, Suho
Sorta Merlot
Tip pića Vino
Vinogorje Zapadna Istra, Baranja
Zemlja Hrvatska
Dobavljač Jamnica
Alkohol vol.% 12,5%
Berba 2018, 2020
Litara 3.00L
Tip Vino domaće
Drzava Hrvatska
Alkohol 12
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of MALVASIJA PRODAN 3L BIB SUHO -7/1-

MALVASIJA PRODAN 3L BIB SUHO -7/1-

14,49€
1l = 4,83€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,49€
Picture of *GRK CEBALO 0.75L VRH SUHO 2025 -6/1-

*GRK CEBALO 0.75L VRH SUHO 2025 -6/1-

33,29€
1l = 44,39€
Cijena na dan 2.5.2025. 31,49€
Picture of N-CUVEE BENKOVAC 3L BIB KV SUHO 2023 -6/1-

N-CUVEE BENKOVAC 3L BIB KV SUHO 2023 -6/1-

14,99€
1l = 5,00€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,99€
Picture of CABERNET SAUVIGNON LAGUNA 3L KV SUHO 2023 -6/1-

CABERNET SAUVIGNON LAGUNA 3L KV SUHO 2023 -6/1-

14,72€
1l = 4,91€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,72€