Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*MUŠKAT MOMJANSKI KABOLA 0.50L KV POLUSLATKO 2025 -12/1-

Proizvođač: Markežić Marino
Šifra: 269303
14,59€
1l = 29,18€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 14,49€
i h
Podaci o proizvodu
Boja Bijelo
Grad Momjan
Kakvoća KV, KV
Napomena sadrži sulfite
Podregija Istra
Regija Primorska Hrvatska
Slador poluslatko, Poluslatko
Sorta Muškat
Tip pića Vino
Vinogorje Zapadna Istra
Zemlja Hrvatska
Dobavljač Kabola
Alkohol vol.% 13%
Litara 0.50L
Berba 2020, 2021
Tip Vino domaće
Drzava Hrvatska
Alkohol 13
Ključne riječi proizvoda
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of N-*GRAŠEVINA ADŽIĆ 0.75L ZOI SUHO 2025 -6/1-

N-*GRAŠEVINA ADŽIĆ 0.75L ZOI SUHO 2025 -6/1-

13,99€
1l = 18,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,00€
Picture of N-*CABERNET SAUVIGNON KORLAT 0.75L VRH SUHO 2023 -6/1-

N-*CABERNET SAUVIGNON KORLAT 0.75L VRH SUHO 2023 -6/1-

15,29€
1l = 20,39€
Cijena na dan 2.5.2025. 15,09€
Picture of N-*PINOT SIVI KRAUTHAKER 0.75L ZOI SUHO 2025 -6/1-

N-*PINOT SIVI KRAUTHAKER 0.75L ZOI SUHO 2025 -6/1-

9,99€
1l = 13,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 11,89€
Picture of *MALA NEVINA ISTRA 0.75L KV SUHO 2025 -6/1-

*MALA NEVINA ISTRA 0.75L KV SUHO 2025 -6/1-

17,48€
1l = 23,31€
Cijena na dan 2.5.2025. 17,99€