Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

N-*MUŠKAT RUŽA LAGUNA FESTIGIA 0.75L KV SLATKO 2023 -12/1-

Proizvođač: Agrolaguna
Šifra: 266067
15,99€
1l = 31,98€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 10,99€
i h
Podaci o proizvodu
Boja Bijelo
Grad Poreč
Napomena sadrži sulfite
Podregija Istra
Regija Primorska Hrvatska
Sorta Muškat ruža
Tip pića Vino
Vinogorje Zapadna Istra
Zemlja Hrvatska
Slador slatko, Slatko
Litara 0.50L
Berba 2020, 2022
Alkohol vol.% 12%
Kakvoća KV, KV
Tip Vino domaće
Drzava Hrvatska
Alkohol 13
Ključne riječi proizvoda
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of *MALVAZIJA RADOVAN ISTARSKA 2025 0.75L . SUHO ZOI -6/1-

*MALVAZIJA RADOVAN ISTARSKA 2025 0.75L . SUHO ZOI -6/1-

14,39€
1l = 19,19€
Cijena na dan 12.5.2025. 14,39€
Picture of N-*PIVO ESTRELLA DAMM DAURA 0.33L BOCA -24/1-  5.4%ALC BEZ GLUTENA

N-*PIVO ESTRELLA DAMM DAURA 0.33L BOCA -24/1- 5.4%ALC BEZ GLUTENA

2,19€
1l = 6,64€
Cijena na dan 2.5.2025. 2,19€
Picture of *PIVO BENEDIKTINER 0.50L HELL -12/1-  5%ALC BOCA

*PIVO BENEDIKTINER 0.50L HELL -12/1- 5%ALC BOCA

1,99€
1l = 3,98€
Cijena na dan 2.5.2025. 1,89€
Picture of *MUŠKAT RUŽA CATTUNAR 0.50L KV POLUSLATKO 2022

*MUŠKAT RUŽA CATTUNAR 0.50L KV POLUSLATKO 2022

13,29€
1l = 26,58€
Cijena na dan 2.5.2025. 13,29€