Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*PIVO AUGUSTINER 0.50L OKTOBERFEST -20/1-

Proizvođač: Augustiner-Bräu
Šifra: 436798
2,89€
1l = 5,78€
bez troškova dostave
Podaci o proizvodu
Napomena Oktoberfest
Tip pića Pivo inozemno
Zemlja Njemačka
Boja Svijetlo
Alkohol vol.% 6%
Litara 0.50L
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of N-*PIVO AUGUSTINER HELLES 0.50L -20/1-  BOCA LAGER

N-*PIVO AUGUSTINER HELLES 0.50L -20/1- BOCA LAGER

2,39€
1l = 4,78€
Cijena na dan 2.5.2025. 2,39€
Picture of N-CUVEE BENKOVAC 3L BIB KV SUHO 2023 -6/1-

N-CUVEE BENKOVAC 3L BIB KV SUHO 2023 -6/1-

14,99€
1l = 5,00€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,99€
Picture of *RAKIJA LOZA ANTUNOVIĆ 1L RAKIJA -6/1-

*RAKIJA LOZA ANTUNOVIĆ 1L RAKIJA -6/1-

13,99€
1l = 13,99€
Cijena na dan 2.5.2025. 13,99€
Picture of *RAKIJA ŠLJIVOVICA PERKOVIĆ 0,20L

*RAKIJA ŠLJIVOVICA PERKOVIĆ 0,20L

9,99€
1l = 49,95€
Cijena na dan 2.5.2025. 8,79€