Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*WHISKEY JAMESON 0,7L BLACK BARREL + 2 ČAŠE -6/1-

Proizvođač: Irish Distillers
Šifra: 282351
51,29€
1l = 73,27€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 43,80€
i h
Podaci o proizvodu
Alkohol vol.% 40%
Zemlja Irska
Tip pića Žestoka alkoholna pića
Sorta Whiskey
Litara 0.70L
Napomena + 2 ČAŠE
Ključne riječi proizvoda
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of *PLAVAC MALI KIRIDŽIJA 0.75L KV SUHO 2022 -6/1-

*PLAVAC MALI KIRIDŽIJA 0.75L KV SUHO 2022 -6/1-

7,99€
1l = 10,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 6,89€
Picture of *WHISKEY JAMESON 0,7L+2 ČAŠE

*WHISKEY JAMESON 0,7L+2 ČAŠE

23,99€
1l = 34,27€
Cijena na dan 2.5.2025. 23,59€
Picture of N-*PINOT SIVI ENJINGI EKO KB.BQ. 0.75L VRH SUHO 2020 -12/1-

N-*PINOT SIVI ENJINGI EKO KB.BQ. 0.75L VRH SUHO 2020 -12/1-

9,99€
1l = 13,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 9,59€
Picture of N-*LIKER PELINKOVAC ANTIQUE BADEL 0,7L -6/1-

N-*LIKER PELINKOVAC ANTIQUE BADEL 0,7L -6/1-

16,55€
1l = 23,64€
Cijena na dan 2.5.2025. 16,49€