Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*OUZO LEGENDARY KATSAROS 0,7L 40%-12/1-

Šifra: 578526
11,49€
1l = 16,41€
bez troškova dostave
Cijena na dan 8.6.2026. 11,49€
i h
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of *OUZO TYRNAVOU KATSAROS 0,7L 40% -12/1-

*OUZO TYRNAVOU KATSAROS 0,7L 40% -12/1-

9,99€
1l = 14,27€
Cijena na dan 2.5.2025. 9,99€
Picture of *OUZO JIVAERI PREMIUM TRIPLE DISTILLED KATSAROS 0,7L 40% -12/1-

*OUZO JIVAERI PREMIUM TRIPLE DISTILLED KATSAROS 0,7L 40% -12/1-

14,99€
1l = 21,41€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,99€