Traži
Hrvatski

Pjenušci domaći

Sortiraj po
Prikaži po stranici
Picture of *PJENUŠAC MISAL ŠINJORINA 0,75L -6/1-

*PJENUŠAC MISAL ŠINJORINA 0,75L -6/1-

16,99€
1l = 22,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 14,99€
Picture of *PJENUŠAC PALINKAŠ GENI PAVLOMIR 0,75L

*PJENUŠAC PALINKAŠ GENI PAVLOMIR 0,75L

12,49€
1l = 16,65€
Cijena na dan 11.3.2026. 12,49€
Picture of *PJENUŠAC PETRAČ CHARDONNAY BLANC DE BLANCS 0.75L VRH BRUT

*PJENUŠAC PETRAČ CHARDONNAY BLANC DE BLANCS 0.75L VRH BRUT

19,99€
1l = 26,65€
Cijena na dan 30.9.2025. 18,39€
Picture of *PJENUŠAC PETRAČ ROSE BREGH 0.75L VRH.

*PJENUŠAC PETRAČ ROSE BREGH 0.75L VRH.

18,39€
1l = 24,52€
Cijena na dan 2.5.2025. 18,39€
Picture of *PJENUŠAC PIENA BRUT 1.5L CHARMAT

*PJENUŠAC PIENA BRUT 1.5L CHARMAT

32,49€
1l = 43,32€
Picture of *PJENUŠAC PIENA CHARMAT 0.375L BRUT

*PJENUŠAC PIENA CHARMAT 0.375L BRUT

9,29€
1l = 12,39€
Cijena na dan 12.3.2026. 9,29€
Picture of *PJENUŠAC PIENA NALI EXTRA DRY CHARMAT 0.75L

*PJENUŠAC PIENA NALI EXTRA DRY CHARMAT 0.75L

19,49€
1l = 25,99€
Cijena na dan 19.9.2025. 18,99€
Picture of *PJENUŠAC PIENA ROSE CHARMAT 0.75L BRUT

*PJENUŠAC PIENA ROSE CHARMAT 0.75L BRUT

16,39€
1l = 21,85€
Cijena na dan 2.5.2025. 13,99€
Picture of *PJENUŠAC POLOVANEC JANA ROSE 0.75L EXTRA BRUT -6/1-

*PJENUŠAC POLOVANEC JANA ROSE 0.75L EXTRA BRUT -6/1-

13,19€
1l = 17,59€
Cijena na dan 2.5.2025. 13,19€
Filters Close