Traži
Hrvatski

Pjenušci

Sortiraj po
Prikaži po stranici
Picture of *PJENUŠAC DIVINE ROSE PINOT NOIR DEMI SEC CHENET 0.75L  -6/1-

*PJENUŠAC DIVINE ROSE PINOT NOIR DEMI SEC CHENET 0.75L -6/1-

10,99€
1l = 14,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 10,69€
Picture of *PJENUŠAC DOMANO GOLD 0.75L BRUT -6/1-

*PJENUŠAC DOMANO GOLD 0.75L BRUT -6/1-

52,69€
1l = 70,25€
Cijena na dan 2.5.2025. 52,69€
Picture of *PJENUŠAC FERRARI BRUT 0,75L -6/1-

*PJENUŠAC FERRARI BRUT 0,75L -6/1-

30,99€
1l = 44,27€
Picture of *PJENUŠAC FERRARI BRUT 0,75L -6/1- GIFT BOX

*PJENUŠAC FERRARI BRUT 0,75L -6/1- GIFT BOX

22,99€
1l = 30,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 21,99€
Picture of *PJENUŠAC GLAM EDITION JERUZALEM 0.75L ZOI POLUSUHO -6/1-

*PJENUŠAC GLAM EDITION JERUZALEM 0.75L ZOI POLUSUHO -6/1-

8,99€
1l = 11,99€
Cijena na dan 2.5.2025. 8,99€
Picture of *PJENUŠAC GOBELSBURG BRUT RESERVE 0.75L

*PJENUŠAC GOBELSBURG BRUT RESERVE 0.75L

27,99€
1ml = 37,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 27,99€
Picture of *PJENUŠAC GORIŠKA ROSE 0.75L ZOI  -6/1-

*PJENUŠAC GORIŠKA ROSE 0.75L ZOI -6/1-

13,49€
1l = 17,99€
Cijena na dan 2.5.2025. 13,49€
Picture of *PJENUŠAC GRIFFIN BRUT IVANČIĆ 0.75L ZOI BRUT

*PJENUŠAC GRIFFIN BRUT IVANČIĆ 0.75L ZOI BRUT

24,49€
1l = 32,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 24,49€
Picture of *PJENUŠAC GRIFFIN BRUT IVANČIĆ 1.5L ZOI BRUT

*PJENUŠAC GRIFFIN BRUT IVANČIĆ 1.5L ZOI BRUT

57,99€
1l = 38,66€
Cijena na dan 2.5.2025. 57,99€
Filters Close