Traži
Hrvatski

Pjenušci

Sortiraj po
Prikaži po stranici
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO CONTRADA GRANDA EXTRA DRY MASOTTINA 0.75L ZOI 6/1

*PJENUŠAC PROSECCO CONTRADA GRANDA EXTRA DRY MASOTTINA 0.75L ZOI 6/1

10,69€
1l = 14,25€
Cijena na dan 2.5.2025. 10,49€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO EXTRA DRY CANTI ORGANIC 0.75L -6/1-

*PJENUŠAC PROSECCO EXTRA DRY CANTI ORGANIC 0.75L -6/1-

8,99€
1l = 11,99€
Cijena na dan 2.5.2025. 7,49€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO ICE DEMI SEC CANTI 0.75L -6/1-

*PJENUŠAC PROSECCO ICE DEMI SEC CANTI 0.75L -6/1-

8,99€
1l = 11,99€
Cijena na dan 2.5.2025. 8,29€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO MIONETTO SPUMANTE 0.75L PROSECCO ROSE

*PJENUŠAC PROSECCO MIONETTO SPUMANTE 0.75L PROSECCO ROSE

13,99€
1l = 18,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 13,99€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO MIONETTO TREVISO D.O.C. 0.2L ZOI BRUT

*PJENUŠAC PROSECCO MIONETTO TREVISO D.O.C. 0.2L ZOI BRUT

5,49€
1l = 27,45€
Cijena na dan 2.5.2025. 5,49€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO R.D.O. BRUT MASOTTINA 0.75L ZOI

*PJENUŠAC PROSECCO R.D.O. BRUT MASOTTINA 0.75L ZOI

16,99€
1l = 22,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 15,99€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO R.D.O. EXTRA DRY MASOTTINA 0.75L ZOI

*PJENUŠAC PROSECCO R.D.O. EXTRA DRY MASOTTINA 0.75L ZOI

16,99€
1l = 22,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 15,99€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO ROSE COLLEZZIONE 96 BRUT MASOTTINA 0.75L ZOI

*PJENUŠAC PROSECCO ROSE COLLEZZIONE 96 BRUT MASOTTINA 0.75L ZOI

8,49€
1l = 11,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 8,49€
Picture of *PJENUŠAC PROSECCO ROSE VIAVENTI BRUT MASOTTINA 0.75L 2024.  -6/1-

*PJENUŠAC PROSECCO ROSE VIAVENTI BRUT MASOTTINA 0.75L 2024. -6/1-

8,99€
1l = 11,99€
Cijena na dan 22.4.2026. 8,99€
Filters Close