Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*RUMENI MUŠKAT SIMČIĆ KAROL & IGOR 0.75L SLATKO 2023

Šifra: 274205
9,99€
1l = 13,32€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 8,89€
i h
Podaci o proizvodu
Berba 2023
Boja Crveno
Napomena Sadrži sulfite
Slador Slatko
Tip Vino inozemno
Drzava Slovenija
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of *REFOŠK SLADKI SIMČIĆ KAROL & IGOR 0.75L SLATKO 2022

*REFOŠK SLADKI SIMČIĆ KAROL & IGOR 0.75L SLATKO 2022

10,09€
1l = 13,45€
Cijena na dan 2.5.2025. 8,89€
Picture of *MUŠKAT ŽUTI KUNČIĆ 0.75L KV POLUSLATKO 2025 -6/1-

*MUŠKAT ŽUTI KUNČIĆ 0.75L KV POLUSLATKO 2025 -6/1-

10,89€
1l = 14,52€
Cijena na dan 2.5.2025. 10,89€
Picture of *CUVEE MORO ROSSI 0.75L VRH SUHO

*CUVEE MORO ROSSI 0.75L VRH SUHO

16,89€
1l = 22,52€
Cijena na dan 9.7.2025. 16,89€
Picture of *BISER VINO MOSCATO D'ASTI RUFFINO 0.75L ZOI SLATKO 2024

*BISER VINO MOSCATO D'ASTI RUFFINO 0.75L ZOI SLATKO 2024

12,49€
1l = 16,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 12,49€