Traži
Hrvatski

Ovaj proizvod podliježe provjeri dobi. Morate potvrditi svoju dob prije dovršetka kupnje.

*VERMOUTH RESERVA LA COPA 0,75L GONZALEZ 18% 6/1-

Proizvođač: Gonzalez
Šifra: 451215
15,99€
1l = 21,32€
bez troškova dostave
Cijena na dan 2.5.2025. 14,99€
i h
Podaci o proizvodu
Alkohol vol.% 18%
Litara 0.75L
Zemlja Španjolska
Tip pića Vino
Boja Crno
Napomena sadrži sulfite
Alkohol 18
Tip Vino inozemno
Uz ovaj proizvod kupci su kupili
Picture of UNDERBERG 0.02L 30#

UNDERBERG 0.02L 30#

1,89€
1l = 94,50€
Cijena na dan 2.5.2025. 1,89€
Picture of *MALVAZIJA ARMAN M. 0.75L KV SUHO 2025 -12/1-

*MALVAZIJA ARMAN M. 0.75L KV SUHO 2025 -12/1-

12,19€
1l = 16,25€
Cijena na dan 2.5.2025. 11,99€
Picture of *GRAŠEVINA TRS 0.75L VRH SUHO  -6/1-

*GRAŠEVINA TRS 0.75L VRH SUHO -6/1-

8,99€
1l = 11,99€
Cijena na dan 2.5.2025. 8,99€
Picture of N-*PJENUŠAC STINA GODIMENT BRAČ STINA 0.75L ZOI BRUT NATURE

N-*PJENUŠAC STINA GODIMENT BRAČ STINA 0.75L ZOI BRUT NATURE

10,99€
1l = 14,65€
Cijena na dan 2.5.2025. 10,39€