Traži
Hrvatski

Vina

Vino je alkoholno piće koje se proizvodi fermentacijom grožđa, ploda biljke vinove loze, ali se može dobiti i od drugog voća, a ponekad i od žitarica. Jedan je od najstarijih poljoprivrednih proizvoda.

Sortiraj po
Prikaži po stranici
Picture of N-GRAŠEVINA ĐAKOVAČKA 5L BIB KV SUHO 2025 -4/1-

N-GRAŠEVINA ĐAKOVAČKA 5L BIB KV SUHO 2025 -4/1-

14,99€
1l = 3,00€
Cijena na dan 6.2.2026. 14,99€
Picture of N-GRAŠEVINA ERDUT 5L BIB KV SUHO 2025

N-GRAŠEVINA ERDUT 5L BIB KV SUHO 2025

12,99€
1l = 2,60€
Cijena na dan 2.5.2025. 19,99€
Picture of N-PELJEŠAC POTOMJE BADEL 1862 0.187L KV 2025 -20/1-

N-PELJEŠAC POTOMJE BADEL 1862 0.187L KV 2025 -20/1-

1,69€
1l = 9,04€
Cijena na dan 2.5.2025. 1,99€
Picture of N-VINO IRSARI OLIVER BIB 2024 3L VILLANYI TELEKI

N-VINO IRSARI OLIVER BIB 2024 3L VILLANYI TELEKI

9,99€
1l = 3,33€
Cijena na dan 28.5.2025. 12,99€
Picture of N-VRANAC VUPIK 3L ZP SUHO

N-VRANAC VUPIK 3L ZP SUHO

9,99€
1l = 3,33€
Cijena na dan 2.5.2025. 9,99€
Picture of PLAVAC BLATO 0.187L KV SUHO 2021 -20/1-

PLAVAC BLATO 0.187L KV SUHO 2021 -20/1-

1,59€
1l = 8,50€
Cijena na dan 2.5.2025. 1,59€
Picture of POŠIP BLATO 0.187L KV SUHO 2025 -20/1-

POŠIP BLATO 0.187L KV SUHO 2025 -20/1-

2,49€
1l = 13,32€
Cijena na dan 2.5.2025. 2,29€
Picture of POŠIP MATELA AMFORA 0.75L BARRIQUE

POŠIP MATELA AMFORA 0.75L BARRIQUE

41,79€
1l = 55,72€
Cijena na dan 2.5.2025. 39,99€
Picture of RED TAVERNELLO 3L BIB 4/1

RED TAVERNELLO 3L BIB 4/1

7,49€
1l = 2,50€
Cijena na dan 25.7.2025. 9,19€
Filters Close